BAŞLANGIÇ YAP  |  FAVORİ EKLE                                         HABERLER    -    SASON    -    BATMAN    -    GAZETELER    -    RESİM GALERİSİ    -    ZİYARETÇİ    -    DEVLETİM    -    İLETİŞİM
   ANA MENÜ
Sason
Batman
Haberler
Gazeteler
Devletim
İddaa
Sohbet
Bilgi Kaynakları
Hazır Mesaj
Ziyaretçi
İlçe Harita
İlçe Resim
İlçe Kurum
Hakkımızda
İletişim

   Arama
Özel Arama
 
Sasonluyuz.Com Sohbet Odalarına Bağlan...

Genel                Arkadaşlık               Chat

   Reklam

 
   TRAMER KAYIT SORGULAMA

Tramer kaydı sorgulama işleminiz sayesinde trafik sigortası, kasko, karayolları taşımacılık sigortasına ait olan aracın bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tramer kaydı sorgulama işleminiz ile araç hasar sorgulama işleminizi yapabilir, mağdur bilgilerine erişebilir, aracı trafik poliçesini ve kaskosunu sorgulayabilirsiniz.

Tramer kaydı sorgulama işlemini çağımızın getirdiği imkanlar sayesinde internet ortamı üzerinden de yapabilirsiniz. Bunun için herhangi bir şifreye ihtiyacınız olmayacaktır. Tramer kaydı sorgulama işleminizi aynı sistem üzerinden 3 farklı şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz plaka ve sigortalı T.C. kimlik numarası ile dilerseniz plaka ve sigortalı vergi kimlik numarasını dilerseniz de plaka ve sürücü kimlik numarası ile tramer kaydı sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Tramer Kaydı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Tramer kaydı sorgulama işleminiz için ilk olarak yazının sonunda yer alan bağlantı adresine tıklayınız. Açılan ekranda plaka ve sigortalı kimlik numarası ile işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için resimde gösterilen butonlara sorgulamak istediğiniz aracın plakasını ve sigortalının kimlik numarasını giriniz. Ardından resimde yer alan güvenlik kodunu ilgili butona tıklayınız. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra işleminiz için “Ara” butonuna tıklayınız.

tramerkaydısorgulama

Tramer kaydı sorgulama için açılan ekranda plaka ve sigortalı vergi kimlik numarası ile işleminizi yapmak için resimde gösterilen butonlara sorgulamak istediğiniz aracın plakasını ve sigortalının vergi kimlik numarasını giriniz. Ardından resimde yer alan güvenlik kodunu ilgili butona tıklayınız. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra işleminiz için “Ara” butonuna tıklayınız.

tramerkaydısorgulama1

Tramer kaydı sorgulama için açılan ekranda plaka ve sürücü T.C. kimlik numarası ile işleminizi yapmak için resimde gösterilen butonlara sorgulamak istediğiniz aracın plakasını ve sürücünün T.C. kimlik numarasını giriniz. Ardından resimde yer alan güvenlik kodunu ilgili butona tıklayınız. Girdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra işleminiz için “Ara” butonuna tıklayınız.

tramerkaydısorgulama2

Tramer Kaydı Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

   BİLGİ KAYNAKLARI
Peygamber Efendimiz (s.a.v.)
M.K. Atatürk
Dini Bilgiler
Kanuni Sultan Süleyman
Mevlana
İbn-i Sina
Osmanlı Devleti
Osmanlı Padişahları
Kurtuluş Savaşı
Çanakkale Savaşı
Edebiyat Akımı
Ayşe Kulin

haberler